فيلم جنگی!!

نمی دونم اینکه علاقه و سلیقه آدم ها با هم فرق داشته باشه چقدرمی تونه توی نوع رابطه شون تاثیر بگذاره؟

 

شاید من بعضی وقتها اصلا علیرضا رو نفهمم و دیشب دقیقا توی چنین موقعیتی بودم! هر چه سعی می کنم نمی تونم علاقه شدید علیرضا رو به به فیلم های جنگی اون هم با صحنه های مملو از خشونت درک کنم! من از دیدن شکنجه و آزار و درد و جنگ واقعا عذاب می کشم. انگار چیزی ته وجودم به هم می ریزه... صحنه های آزار دهنده مدام جلوی چشمم قرار می گیره...

خوب با هم متفاوتیم. باید به سلیقه اون احترام بگذارم و اون رو برای دیدن فیلم تنها بگذارم!! و اینم از چند ساعتی که ما می تونیم با هم باشیم... شاید خیلی خودخواهم!

واقعیت اینه که خیلی وقتها فقط حضورش برام آرامشه.

پس چرا این کوه آرامش و مهربونی و صبوری بعضی وقتها اینقدر غیر قابل فهم می شه؟؟

/ 2 نظر / 3 بازدید
Asal

خوبه كه اقلا كسي نظرشو به اون يكي تحميل نمي كنه !

ساناز

منم گاهی به اين فکر ميکنم که کلا مگه ما چند ساعت با هم هستيم که ۲ ساعتش هم به کاری بگذره که يکيمون دوست نداره ! ولی راستش هنوز به نتيجه ای نرسيدم . دوستی ميگفت زمان با هم بودن مهم نيست کيفيت رابطه مهمه و اگه کمتر شدن زمان با هم بودن کمک ميکنه که زمانی که با هم هستين بيشتر خوش بگذره و جذابتر باشه از کمتر شدن زمان با هم بودن نترسين ! و البته گذروندن زمان با کاری که آدم خودش به تنهايی دوست داره کمک ميکنه که حالش بهتر بشه و کيفيت رابطه اش با آدمهای ديگه از جمله همسرش هم بهتر بشه . شايد يک راهش اين باشه که وقتی همسرت کاری ميکنه که فقط خودش دوست داره تو هم زمانت را به کاری اختصاص بدی که فقط خودت دوست داری .